пятница, 25 сентября 2015 г.

"Napisz co sądzisz o ... "Igłą Malowane" Nr. 5/2015"


23 września po południu otrzymałam kolejne wydanie "Igłą Malowane". Przez dwa dni do niego wracałam, oglądałam i już mogę wyrazić swoją opinię.

Spodobało mi się, że w wydaniu tym można znaleźć coć na każdy gust i postrzebę. I dla ucznia, i dla noworodka... obrazy, które zawierają w sobie dużo kolorów i zaledwie kilka.
1. Kolorowa parasolka-Zakochani - bardzo ladny obrazem, ale razi mi oko Back-stitch, jest zbyt gruby. Jeżeli skuszę się i wyhaftuję ten motyw - to Back-stitch zmienię na 100%.
2. Sówka matematyczna - PRZEŚLICZNA. Wspaniała pamiątka dla przeczkolaka, ktora może służyć jako okładka lub znaleźć się w ramce nad biurkiem.
3. Miś z bukietem nie zrobił na mnie większego wrażenia, ale serdecznie dziękuję za kurs haftu wstążeczkowego. Napewno mi się przyda.
4. Taniec żywiołów - ogień i Dumny Paw - to nie dla mnie.
5. Bajkowy świat - wspanialy pomysł dla przyszłych mamusiek. Sama dzieci narazie nie mam, ale schemaciki napewno kiedyś mi się przydadzą!
6. Maki na wietrze, Serwetka z różami i Chata góralska- jesień - jeszcze przyglądam się tym schematom. Możliwe, że w najbliższym czasie sięgnę po nie.
Moja ogólna ocena wydania "Igłą Malowane" Nr. 5/2015 - 7 z 10.
Porady:
 

Jako dwumiesięcznik (i za taką cenę) mógłby zawierać trochę więcej schematów. Mogłaby też znaleźć się rubryka "Listy naszych czytelników", itd.  Trzebaby urozmaicić trochę samo czasopismo, brakuje mu trochę "kolorów" i różnorodności. 


Комментариев нет:

Отправить комментарий